EMS reklama
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

SonicFill 2 A1, 20 x 0,25 g - VÝPREDAJ


KH 36047/PO/19-10-24 | Kerr
27.00 € 92.40 €

Jednoduché a rýchle zhotovenie výplne v distálnom úseku v jednom kroku

SonicFill™ 2 sa vyznačuje:

Adaptácia. Kompozit SonicFill™ 2 obsahuje vysoko plnenú živicu so špeciálnymi modifikátormi, ktoré reagujú na sonickú energiu. Pretože sonická energia sa aplikuje prostredníctvom násadca, modifikátor viskozity spôsobuje jej pokles (až o 84%), čím sa zvyšuje tekutosť kompozitu, čo umožňuje jeho rýchle umiestnenie a dokonalú adaptáciu ku stenám kavity.

Marginálna integrita a zmrštenie. SonicFill™ 2 má nižšie zmrštenie ako ostatné bulk fill kompozity alebo konvenčné kompozity, pomáha tak zabezpečiť okrajovú integritu a znižovať pooperačnú citlivosť.

Hĺbka vytvrdenia. SonicFill™ 2 využíva index lomu a účinnejší mechanizmus vytvrdzovania, ktorý umožňuje hĺbku vytvrdenia až do 5mm, pričom je zachovaná dostatočná opacita na dosiahnutie dobrých estetických výsledkov.

Mechanické vlastnosti a estetika. SonicFill™ 2 používa nový nano system plniva zirconium oxide, ktorý poskytuje vynikajúcu pevnosť, lesk, odolnosť voči opotrebovaniu a ďalšie dôležité mechanické vlastnosti, ktoré zabezpečujú vynikajúcu dlhotrvajúcu výplň.

Pracovný čas. SonicFill™ 2 špeciálna formula má menšiu citlivosť na svetlo oproti pôvodnej verzii SonicFill o 35% a poskytuje viac pracovného času na jeho spracovanie.

Exp: 2019/10/24