EMS reklama
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

"Ako prediktabilne opracovať a plniť koreňový systém", MUDr. Roman Blahuta, PhD., Bratislava Club Penati, 26. 4. 2024

Miesto: Club Penati, Bratislava

Termín: 26.4.2024 

Čas: 12:00 - cca 18:00 

Cena: 170,-€ vrátane občerstvenia a voucheru v hodnote 70,-€ 

PROGRAM:
12:00 - 14:30 teoretická časť:
Endodoncia je jedna z najzložitejších disciplín v rámci zubného lekárstva. Preto je veľmi podstatné a dôležité ísť do každého jedného ošetrenia s čo najväčšou mierou predvídateľnosti. Ale čo to presne znamená ? Okrem samotnej zručnosti ošetrujúceho, je to aj materiálno-technické vybavenie a správny a efektívny pracovný postup. Teoretická časť sa bude venovať tak najnovšej generácii nástrojov na opracovanie Zenflex pri použití nového bezdrôtového motora elements Connect, ako aj správnemu postupu plnenia obturačnou jednotkou elements IC, vhodnú na techniku down - pack + backfill.
15:00 - 18:00 praktická časť:
V praktickej časti na anatomických modeloch zubov si účastníci budú môcť prakticky vyskúšať techniku práce so širokou škálou preparačných nástrojov a následne takto vypreparované koreňové kanáliky obturovať. K dispozícii bude mikroskop ako aj lupové okuliare a samozrejme prístroje na opracovanie a obturáciu.

Pozvánka (PDF)

Online prihláška

Prehliadaním týchto stránok súhlasíte so zberom nevyhnutných údajov potrebných na ich funkčnosť. Okrem nich zbierame anonymizované štatistiky návštevnosti, ktoré poskytujeme naším obchodným partnerom na reklamné a propagačné účely. Vedzte, že ochrane osobných údajov rozumieme. V prípade nejasností nás kedykoľvek kontaktujte.