Imprint
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Servis

Naša firma ako líder na trhu prístrojov sa zameriava hlavne na technologické návrhy, kompletné realizácie, zásobovanie a servis kompletného vybavenia stomatologických ambulancií. Našou najväčšou výhodou je, že pod značkou DentAll s.r.o. nájdete všetko od tampónu a vrtáku až po stomatologickú súpravu a dentálne CT. Samozrejme k tomu všetkému zabezpečujeme záručný a pozáručný servis. Sústreďujeme sa hlavne na servis prístrojov od firiem A-DEC, W&H, NSK, KAVO, VATECH, GENDEX, EMS, VDW, MOCOM, ELMA, DURR, EKOM, ANTHOGYR, 3M ESPE, VIVADENT, KERR, VOCO, DENTSPLY, DISCUS.

Čo sa týka technologických návrhov a realizácií ambulancií, tak môžeme povedať, že po rokoch pôsobenia na trhu máme úspešne zrealizovaný celý rad technologicky veľmi náročných kliník ( napr. Interklinik, Slovenská zdravotnícka univerzita, GA dental....atď. ) samostatných inštalácií – v súčasnosti máme predaných viac ako 220 stomatologických kresiel, viac ako 30 OPG, viac ako 140 RTG a RVG, viac ako 80 autoklávov........atď

Môžeme hrdo vyhlásiť, že dokážeme navrhnúť, zrealizovať, odkontrolovať, nainštalovať a odservisovať aj tie najmodernejšie a najzložitejšie technológie.

servis_banner

Tieto slová dokazujú aj to, že ako jediný na Slovensku a vôbec ako jedna z mála firiem na svete sme sa stali Premium Service Partner W&H a exkluzívnym servisným strediskom EMS na Slovensku. Týmito oceneniami je odmenená naša niekoľkoročná snaha a starostlivosť o každého zákazníka pred, počas ako aj po predaji,veľké investície do prístrojového vybavenia nášho servisného strediska a pravidelné odborné školenia našich servisných technikov.

U nás si môžete vždy byť istý, že ak nám zveríte Vaše prístroje do opravy, tak sa Vám vrátia opravené iba s originálnymi náhradnými dielmi, budú sa opravovať a následne skúšať na originálnych servisných prístrojoch ( povinný každoročný technický audit servisného vybavenia ) a každú opravu vykonajú iba odborne zaškolení servisní technici.

U NÁS SA STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKA PREDAJOM VŽDY IBA ZAČÍNA !

Prehliadaním týchto stránok súhlasíte so zberom nevyhnutných údajov potrebných na ich funkčnosť. Okrem nich zbierame anonymizované štatistiky návštevnosti, ktoré poskytujeme naším obchodným partnerom na reklamné a propagačné účely. Vedzte, že ochrane osobných údajov rozumieme. V prípade nejasností nás kedykoľvek kontaktujte.