Vatech green
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Smart Plus


Vatech
Len pre prihlásených

Jeden sken, dve snímky - So Smart Plus môžete zaobstarať okrem 3D CT snímky tiež štandardné 2D OPG snímky, čo prináša významné zníženie radiačnej záťaže pacienta. 3D CT a 2D OPG snímky sa navyše zobrazujú v rovnakom prehliadači.

Anatomické FOV v tvare zubného oblúka - Inovatívna technológia FOV v tvare zubného oblúka poskytuje v porovnaní s ostatnými zariadeniami celé zobrazenie chrupu. Iné zariadenia nemusia zachytiť dôležitú časť, hlavne u problematických tretích molárov. Oproti tomu anatomické FOV v tvare zubného oblúka poskytuje lekárovi všetky potrebné informácie pre dôkladnejšiu diagnózu bez kompromisov.

ART-V patentovaná rekonštrukcia snímky (technológia zníženie artefaktov) - Kovové artefakty ovplyvňujú vizualizáciu a prirodzene znižujú istotu pri diagnostike. Čisté snímky poskytujú viac informácií, čo vedie k presnejšej diagnóze, i pre plánovanie implantátov.

3D skenovanie pre modely - 3D sken modelu umožňuje užívateľom ukladať sadrové odliatky ako digitálne modely.

Insight PAN - Viacvrstvové panoramatické snímky umožňujúce jedinečný pohľad do hĺbky zuba, čo umožňuje objaviť aj to, čo by inak ostalo skryté.