Diplomat dental solution
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Smart Plus


Vatech
Len pre prihlásených

Jeden sken, dve snímky - So Smart Plus môžete zaobstarať okrem 3D CT snímky tiež štandardné 2D OPG snímky, čo prináša významné zníženie radiačnej záťaže pacienta. 3D CT a 2D OPG snímky sa navyše zobrazujú v rovnakom prehliadači.

Anatomické FOV v tvare zubného oblúka - Inovatívna technológia FOV v tvare zubného oblúka poskytuje v porovnaní s ostatnými zariadeniami celé zobrazenie chrupu. Iné zariadenia nemusia zachytiť dôležitú časť, hlavne u problematických tretích molárov. Oproti tomu anatomické FOV v tvare zubného oblúka poskytuje lekárovi všetky potrebné informácie pre dôkladnejšiu diagnózu bez kompromisov.

ART-V patentovaná rekonštrukcia snímky (technológia zníženie artefaktov) - Kovové artefakty ovplyvňujú vizualizáciu a prirodzene znižujú istotu pri diagnostike. Čisté snímky poskytujú viac informácií, čo vedie k presnejšej diagnóze, i pre plánovanie implantátov.

3D skenovanie pre modely - 3D sken modelu umožňuje užívateľom ukladať sadrové odliatky ako digitálne modely.

Insight PAN - Viacvrstvové panoramatické snímky umožňujúce jedinečný pohľad do hĺbky zuba, čo umožňuje objaviť aj to, čo by inak ostalo skryté.

Prehliadaním týchto stránok súhlasíte so zberom nevyhnutných údajov potrebných na ich funkčnosť. Okrem nich zbierame anonymizované štatistiky návštevnosti, ktoré poskytujeme naším obchodným partnerom na reklamné a propagačné účely. Vedzte, že ochrane osobných údajov rozumieme. V prípade nejasností nás kedykoľvek kontaktujte.