E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Varios Combi Pro


NS Y1002843 | NSK
Len pre prihlásených

Najnovší kombinovaný profylaktický prístroj Varios Combi Pro v sebe spája  pre profylaktické ošetrenie nepostrádateľné: ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa a pieskovač v jednom kompaktnom prístroji s jedinečnými funkciami ako napriklad Auto-Select-Funkcion (automatické rozpoznanie supra alebo subgingiválneho násadca s automatickým aktivovaním zodpovedajúceho nastavenia). Ultrazvukové funkcie Varios Combi Pro majú základ v overenej NSK Varios technológii. Vďaka iPiezo ovládaniu s Auto-Tuning a Feedback systémom máte vždy zodpovedajúci výkon na koncovke a je úplne jedno či práve odstraňujete zubný kameň alebo robíte jemné paroošetrenie. Tenký násadec s LED osvetlením ponúka vynikajúci prístup a prehľad. Funkcie pieskovača sú založené na skúsenostiach, ktoré zozbieralo NSK na tomto poli v posledných desaťročiach. Ergonomický násadec s extrémne tenkým koncom ponúka vynikajúcu manévrovateľnosť aj v oblasti molárov. Rovnomerný a exaktne regulovateľný prúd piesku umožňuje efektívne a rýchle pieskovanie.

VARIOS COMBI PRO leták (PDF)

Varios Combi Pro Perio Set

NS Y1003042 | NSK

Varios Combi Pro Perio Set obsahuje subgingiválny pieskovací násadec s hadicou, nádobu na piesok, fľaša glycínového prášku, subgingiválne trysky, príslušenstvo.

Varios Combi Pro Prophy Set

NS Y1003771 | NSK

Varios Combi Pro Prophy Set obsahuje subgingiválny pieskovací násadec s hadicou, nádobu na piesok, prášok Flash Pearl 5 x 15 g.

Ultrasonic scaler handpiece Varios LUX s LED

NS E351050 | NSK

Univerzálny svetelný handpiece VA2-LUX HP kompatibilný so svetelnými ultrazvukmi NSK.