Vatech europe - showroom
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Remin Pro


VOCO

Krém s obsahom hydroxyl apatitu a fluoridu. Poskytuje ochranu a svojím pôsobením neutralizuje kyseliny v ústach a plak. Indikácia: po bielení zubov, odbornom čistení, ako prevencia na potláčanie citlivosti, pri ortodontickom ošetrení. Vhodný aj pre domáce použitie. Príchuť: melón, jahoda, mentol.

produktový leták ReminPRO

Produktový katalóg VOCO 2019 (PDF)

Remin Pro tuba 1 x 40 g

melon
VO 2003-1
Len pre prihlásených
mint
VO 2004-1
Len pre prihlásených
jahoda
VO 2005-1
Len pre prihlásených

Remin Pro tuba 3 x 40 g

melón, mäta, jahoda
VO 2007
Len pre prihlásených

Remin Pro Forte

VO 2008 | VOCO

Remin Pro forte je výrobok pre ochrannú starostlivosť o zuby s fluoridom a hydroxy apatitom.

Remin Pro forte navyše obsahuje extrakt zo zázvoru (Zingiber officinale) a kurkumy (Curcuma xanthorrhiza). Prínos extraktov zo zázvoru a kurkumy nie je obmedzený len na chuť. Vedecké štúdie potvrdili antimikrobiálny potenciál extraktov zázvoru. To isté platí pre extrakty kurkumy, predovšetkým v podobe antimikrobiálneho účinku voči mikroorganizmom dutiny ústnej (najmä proti Streptococcus mutans) a je popisovaný tiež antikariogénny účinok. Pozitívne účinky oboch rastlinných zložiek sa týkajú nielen tvrdých zubných tkanív, ale tiež protizápalových a krvný obeh podporujúcich vlastností. Známa jemná korenenosť zázvoru zlepšuje prekrvovanie ďasien a stimuluje tok slín s ich samočistiacim účinkom. Protizápalové zložky z kurkumy a zázvoru podporujú hojenie a regeneráciu podráždenej sliznice, ako je tomu v prípade aftomatóznych vredov. Esenciálne oleje prítomné v rastlinách sú extrahované obzvlášť šetrným spôsobom, tak, aby mohli pri zachovaní svojej prírodnej arómy vyvinúť svoju plnú silu.

Rovnako ako Remin Pro, obsahuje Remin Pro forte podobne ako zub hydroxy apatit a fluorid. Prirodzený vápnik a ióny fosfátu obsiahnuté v hydroxy apatitu zuby posilňujú tým, že neutralizujú kyseliny vyskytujúce sa vo flóre dutiny ústnej. Fluorid (fluorid sodný, 1450 ppm) podporuje remineralizáciu a pomáha tiež chrániť pred atakmi škodlivých kyselín. Okrem toho má xylitol, v kréme taktiež obsiahnutý, kariostatické vlastnosti.

Remin Pro forte je obzvlášť vhodný pre pacientov, ktorí potrebujú osobitnú ochranu, napríklad po bielení alebo profesionálnom čistení zubov. Ďalšie oblasti použitia Remin Pre forte spočívajú v prevencii a kontrole precitlivenosti a ako doplnkové regeneračné opatrenia pri ortodontickej liečbe.