Upgrade OPG na 3B CBCT
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Ústne vody


Corsodyl

GlaxoSmithKline

Doplňujúci prostriedok liečby chronického zápalu ďasien a parodontitídy. Používa sa na dosiahnutie vyššej úrovne ústnej hygieny a inaktiváciu zubného povlaku u osôb s fixnými mostíkmi, dentálnymi implantátmi, fixnými ortodontickými strojčekmi a u osôb so zvýšenou kazivosťou zubov. Vhodný pre tehotné ženy, taktiež pre pacientov s opakujúcimi sa aftami, otlakmi spôsobenými zubnou náhradou a pri zápaloch ústnej sliznice a hltana.

Corsodyl

0,1% roztok (200ml)
Len pre prihlásených

Curasept ADS 212

Curaden Healthcare

Ústna voda určená na dlhodobé používanie, má antibakteriálny účinok, zabraňuje vzniku zubného povlaku a podporuje mineralizáciu zubov. Ústna voda je vhodná na prevenciu vzniku zubného povlaku a zubného kazu. Používa sa tiež ako prevencia pooperačných komplikácií. Je ju možné používať aj niekoľko mesiacov. Balenie: 200ml.

Elmex Sensitive Plus ústna voda

Gaba

Vysoko účinný aminfluorid chráni odhalené zubné krčky pred vznikom zubného kazu v dentíne. Špeciálne aktívne zložky vytvárajú ochrannú vrstvu proti vonkajším podnetom. Pravidelné užívanie znižuje už existujúcu precitlivelosť zubov. Balenie: 400ml fľaša.

Elmex ústna voda

Gaba

Na prevenciu zubného kazu s vysoko účinným aminfluoridom, ktorý sa viaže so zubnou sklovinou v krátkom čase. Spevňuje ju a spôsobuje, že je odolnejšia proti pôsobeniu kyselín. Neobsahuje alkohol a farbivá. Balenie: 400ml fľaša.