Diplomat dental solution
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Zubné pasty


Elmex Junior zubná pasta

Gaba

Zubná pasta Elmex Junior s aminfluoridom predstavuje účinnú ochranu pred zubným kazom pre novo prerezávajúce sa stále zuby. Najvhodnejšia pre deti od 6-12 rokov. Balenie: 75ml tuba.

Elmex Kid Detská zubná pasta

Gaba

Detská zubná pasta Elmex s aminfluoridom spevňuje sklovinu. Skvele sa stará o mliečne zuby a je dobrým základom pre zdravé trvalé zuby. Od prvých zúbkov do šiestich rokov. Balenie: 50ml tuba.

Elmex Sensitive Plus zubná pasta

Gaba

Zubná pasta Elmex Sensitive Plus s aminfluoridom chráni pred kazivosťou zubných krčkov a pomáha pri precitlivelosti zubov. Balenie: 75ml tuba.

Elmex zubná pasta

Gaba

Zubná pasta Elmex s aminfluoridom mineralizuje a chráni zuby. Balenie: 75ml tuba.

Meridol

Gaba

Zubná pasta Meridol je balzamom pre ďasná. Podporuje regeneráciu podráždených ďasien, je klinicky testovaná. Dvojitý systém fluoridov zaisťuje účinnú ochranu pred zubným kazom. Balenie: 75ml tuba.

PARODONTAX Fluoride

IN 455 | GlaxoSmithKline

Parodontax Fluoride zubná pasta proti krvácaniu a zápalu ďasien. Pasta obsahuje výťažky z piatich bylín (echinacea, rumanček, šalvia, myrha, ratanhia) a jedlú sódu. Parodontax potláča zápal a krvácanie ďasien, bráni ich ďalšiemu poškodeniu a obmedzuje tvorbu zubného plaku. Deti do 7 rokov by si mali čistiť zuby pod dozorom rodičov, aby sa zamedzilo prehĺtaniu pasty. Balenie: 75 ml tuba.

Prehliadaním týchto stránok súhlasíte so zberom nevyhnutných údajov potrebných na ich funkčnosť. Okrem nich zbierame anonymizované štatistiky návštevnosti, ktoré poskytujeme naším obchodným partnerom na reklamné a propagačné účely. Vedzte, že ochrane osobných údajov rozumieme. V prípade nejasností nás kedykoľvek kontaktujte.