EMS reklama
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Medzizubné kefky


Kefky na čistenie medzizubných priestorov. Pravidelné a správne používanie medzizubných kefiek kompenzuje hlavné nedostatky bežných zubných kefiek – pomáha odstraňovať medzizubný povlak. Poskytuje podstatný podiel na úplnej prevencii pred zápalom ďasien a pred nepríjemným dychom.

CURAPROX CPS 457 Set

Curaprox

Ergonomický dizajn, držiak so systémom "mini click", určený pre osobnú starostlivosť na cestách i doma. Balenie: 1 držiak UHS 450 so sadou kefiek: CPS 07, 09, 011 v špeciálnom obale "travelbox".

CURAPROX IAP Sonda

Curaprox

Sonda CURAPROX IAP podľa Dr. J. Sedelmayera umožňuje rýchle, presné a hospodárne určenie optimálnej kefky CURAPROX. Farebná stupnica zodpovedá farebnosti kefiek CURAPROX CPS. Sondy sa používajú na držiakoch UHS 405 - 450. Balenie: 1 IAP - Sonda.

CURAPROX UHS 460 vrecková sada

Curaprox

Ergonomický dizajn, držiak so systémom "mini click", určený pre osobnú starostlivosť na cestách i doma. Balenie: púzdro s držiakom UHS 450.

Medzizubné kefky Curaprox CPS

Curaprox

Náhradné švajčiarske medzizubné kefky pre držiaky UHS 405 - 430. CPS "regular" č. 10 - 18 sú klasické kefky z nylonu, CPS "prime" č. 06 - 011 sú momentálne najpriechodnejšie a najúčinnejšie kefky novej generácie s tynexovými vláknami, vhodné aj pre atraumatickú primárnu prevenciu uzavretých medzizubných priestorov.

CPS "prime", 5ks

CPS "regular", 6ks

Medzizubné kefky TePe

TePe

Široký sortiment priechodnosti obsiahne medzizubné priestory od najužšieho až po najširší. Solídna ergonomická rúčka uľahčuje orientáciu v ústach. TePe kefky sú pripravené k okamžitému použitiu. Osem farebne rozlíšených veľkostí.

Medzizubné kefky TePe, 8ks

0.7mm Žltá
Len pre prihlásených
1.1mm Fialová
Len pre prihlásených
1.3mm Šedá
Len pre prihlásených
0.6mm Modrá
Len pre prihlásených
0.5mm Červená
Len pre prihlásených
0.45mm Oranžová
Len pre prihlásených
0.4mm Ružová
Len pre prihlásených
0,8mm Zelená
Len pre prihlásených