Diplomat dental solution
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Zubné kefky


Štandardne aj jednozväzkové zubné kefky rôznych výrobcov. Pre deti a dospelých.

detská zubná kefka TePe

TePe

Zubná kefka odporúčaná pre deti do 12 rokov. Balenie: 1 kefka.

Jednozväzkové kefky CURAPROX

Curaprox

CS 1006 (cca 6 mm dlhý zväzok) je jednozväzková kefka s unikátnymi, ultra jemnými polyesterovými štetinkami, vhodná pre tzv. "single" alebo "solo" techniku. CS 1009 (cca 9 mm dlhý zväzok) je jemná a účinná tam, kde je bežná kefka príliš agresívna, alebo kam nedosiahne v ďasnovom žliabku, okolo implantátov, závesných spojov a ortodontických zámkov. Dookrúhla zostrihaný 3.5 mm hrubý zväzok ultra jemných polyesterových vlákien o priemere 0.15 mm.

Jednozväzková kefka Curaprox, 1ks

CS 1009 "single"
Len pre prihlásených
CS 1006 "single"
Len pre prihlásených

jednozväzkové kefky TePe Compact Tuft

TePe

Jednozväzková kefka s malou, guľatou, kompaktnou hlavou. Malá hlavička husto osadená extra jemnými štetinkami, umožňuje perfektné čistenie jednotlivých zubov. Vhodná tiež k doplňujúcemu čisteniu ťažko dostupných plôch zubov, implantátov, rovnátiek a pod. Balenie: 1 kefka.

zubné kefky CURAPROX sensitive

Curaprox

Veľmi jemné a zároveň mimoriadne účinné zubné kefky CURAPROX, vhodné pre všetky bežné techniky. CS 1560=1560 štetiniek, CS 3960=3960 štetiniek, CS 5460=5460 štetiniek.

Zubné kefky CURAPROX, 1ks

Zubné kefky CURAPROX, 3ks

Prehliadaním týchto stránok súhlasíte so zberom nevyhnutných údajov potrebných na ich funkčnosť. Okrem nich zbierame anonymizované štatistiky návštevnosti, ktoré poskytujeme naším obchodným partnerom na reklamné a propagačné účely. Vedzte, že ochrane osobných údajov rozumieme. V prípade nejasností nás kedykoľvek kontaktujte.