Diplomat dental solution
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Pentamix 3, Pentamix LITE


3M

Pentamix 3

3M 77871 | 3M

Pentamix 3 je najrýchlejší prístroj pre automatické miešanie a dávkovanie odtlačkových materiálov na trhu. Mieša iba potrebné množstvo materiálu (menej odpadu), môže byť použitý s polyétermi, VPS a alginátovými materiálmi. 

PENTAMIX 3 v akcii ZADARMO

3M

Pri objednávke materiálu z portfólia 3M v hodnote 1 800 €, z toho minimálne 1 200 € z kategórie odtlačky, získate automatický miešací prístroj Pentamix 3 ZADARMO.

Odtlačky: Impregum Penta, Monophase, Imprint Bite, Imprint 4, Express XT Penta, príslušenstvo (elastomerná striekačka, adhezíva, kanyly, garant dispenzer), Adstringentná retrakčná pasta 

Akciu Pentamix 3 ZADARMO  nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciami.

Pentamix LITE

3M 77903 | 3M

Výkonný miešač odtlačkových hmôt firmy 3M ESPE. Kompaktný dizajn pre pohodlnú a hygienickú prevádzku. Svojou konštrukciou Vám v pohotovostnej polohe šetrí úložný a pracovný priestor. Nízka hmotnosť a integrovaná rukoväť umožňuje jednoduchú manipuláciu.

Kartuša Pentamix 3 univerzálna

3M 71545 | 3M

Kartuša Pentamix LITE

3M 77944 | 3M

Miešacie kanyly Penta 50 ks

3M 77949 | 3M

Prehliadaním týchto stránok súhlasíte so zberom nevyhnutných údajov potrebných na ich funkčnosť. Okrem nich zbierame anonymizované štatistiky návštevnosti, ktoré poskytujeme naším obchodným partnerom na reklamné a propagačné účely. Vedzte, že ochrane osobných údajov rozumieme. V prípade nejasností nás kedykoľvek kontaktujte.