3M Universal
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Clip / Clip F / Clip Flow


VOCO

Clip

VO 1285 | VOCO

Svetlom tuhnúci, provizórny, výplňový materiál na dočasné výplne. Balenie: 3 x 4 g striekačky.

Clip Caps

25 x 0,25 g
VO 1287
Len pre prihlásených

Clip F

VOCO

Svetlom tuhnúci výplňový materiál s fluoridom na provizórne výplne.

Clip F refill

3 x 4 g striekačka
VO 1283
Len pre prihlásených
2 x 4 g striekačka
VO 1289
Len pre prihlásených

Clip Flow

VO 1282 | VOCO

Clip Flow je zatekavý, svetlom tuhnúci materiál pre všetky typy provizórnych výplní, pečatenie a ošetrenie vrátane riešenia v podobe onlejí a inlejí. Je vhodnýtiež  ako podkladový materiál pre provizórne korunky a mostíky, k vykrývaniu pred odtláčaním, zakrývaniu okrajov ďasien pri ordinačnom bielení, upevňovaní živicových matríc pri zhotovovaní výplní a k provizórnemu pečateniu otvorov pre skrutky implantátov a vchodov do koreňových kanálikov pri endodontických procedúrach.

Materiál v špeciálnej NDT striekačke sa ľahko a presne nanáša a hladko zateká do kavity, pričom dosahuje dobrú adaptáciu pri okrajoch. Vďaka rýchlemu vytvrdzovaniu svetlom je Clip Flow schopný dosiahnuť dostatočne elastickú konzistenciu, ktorá umožňuje obzvlášť dobré odstraňovanie provizórneho materiálu v jednom kuse pred zhotovením definitívnej výplne, čo znamená, že na kavite nie je potrebná žiadna ďalšia práca. Clip Flow má dobrú nosnú schopnosť a je vďaka tesnej priľnavosti pri okrajoch tesný voči slinám, čím zaisťuje bezpečnosť provizórnych výplní.

Balenie - striekačka 2 x 1,8 g.

Prehliadaním týchto stránok súhlasíte so zberom nevyhnutných údajov potrebných na ich funkčnosť. Okrem nich zbierame anonymizované štatistiky návštevnosti, ktoré poskytujeme naším obchodným partnerom na reklamné a propagačné účely. Vedzte, že ochrane osobných údajov rozumieme. V prípade nejasností nás kedykoľvek kontaktujte.