Filtek one bulk fill restorative
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Air-Flow Prophylaxis Master / Air-Flow One


EMS

Air-Flow® Prophylaxis Master je unikátny prístroj od firmy EMS vyvinutý v súlade s novým konceptom ošetrovania Guided Biofilm Therapy. Ide o kombináciu pieskovacieho prístroja a svetelného ultrazvuku pre kompletné supragingiválne a subgingiválne odstraňovanie povlaku, pigmentácií, zubného kameňa a leštenie zubov s technológiami AIRFLOW®, PERIOFLOW® a PIEZON® NO PAIN.

Vylepšená efektivita, šetrnosť, komfort pre pacienta a obsluhujúcí personál, v súlade s najnovšími hygienickými štandardmi. Prístroj má špeciálny zásobník na prášok AIR-FLOW® PLUS a špeciálny zásobník na prášok AIR-FLOW® CLASSIC NEW FORMULA, oba s väčšou kapacitou. Nižšia spotreba prášku. Vyšší komfort pacienta aj vďaka regulovateľnému ohrevu vody na obidvoch stranách, t.j. aj u pieskovača aj u ultrazvuku. Jednoduchá regulácia intenzity preplachovania, prášku, ultrazvuku, ohrevu a hlasitosti zvukovej signalizácie. Teraz aj s bezdrôtovým pedálom. Ultrazvuková časť sa preplachuje buď z pripojenia na vodou alebo zo zásobníka s kapacitou až 800 ml. Pieskovač je zásobovaný vodou z pripojenia na vodu.

V prípade verzie bez ultrazvuku (Air-Flow® One) môže byť pieskovač zásobovaný aj zo zásobníku o kapacite 800 ml. Samočistiaca funkcia pre jednoduchšiu údržbu. K preplachovaniu vodného okruhu a hadíc sa používa špeciálny dezinfekčný roztok Night Cleaner. Prístroj má vlastný vzduchový a vodný filter s väčšou kapacitou.


Air-Flow Prophylaxis Master

EM FT-229 | EMS

Prístroj sa dodává so supragingiválnym práškom AIRFLOW® CLASSIC NEW FORMULA (2 ks), práškom AIR-FLOW® PLUS (12 ks), AIRFLOW® násadcom, PERIOFLOW® násadcom, svetelným PIEZON® LED násadcom, 2 zásobníkmi na prášok, 3 ultrazvukovými koncovkami PS, tryskami PERIOFLOW® a detekciou povlaku Biofilm Discloser (250 ks peliet).

Air-Flow One

EM FT-230 | EMS

Prístroj sa dodává so supragingiválnym práškom AIRFLOW® CLASSIC NEW FORMULA (2 ks), práškom AIR-FLOW® PLUS (12 ks), AIRFLOW® násadcom, PERIOFLOW® , 2 zásobníkmi na prášok, tryskami PERIOFLOW® a detekciou povlaku Biofilm Discloser (250 ks peliet).

Vozík Air-Flow Station

EMS

Špeciálny ergonomický vozík pre použitie s prístrojmi AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER a AIRFLOW® ONE.

Air-Flow Station

s nádobou na vodu
EM DW-048A
Len pre prihlásených
bez nádobky na vodu
EM DW-048B
Len pre prihlásených

Night Cleaner 800 ml

EM DV-154 | EMS

Roztok pre dezinfekciu vodného okruhu a hadíc prístrojov AIR-FLOW® PROPHYLAXIS MASTER a AIRFLOW® ONE.

PERIO-FLOW® trysky

EM DT-476 | EMS

Jednorázové plastové ohybné trysky s označením hĺbky pre hĺbkové čistenie a leštenie parodontálnych vačkov. Balenie: 40 ks.