PRAKTICKÝ KURZ
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Školenia / Zájazdy

Praktický kurz "Súčasné postupy a trendy v endodoncii", Dr. Arnaldo Castellucci, Bratislava, 19. január 2019

DentAll, Dently Academia a Slovenská parodontologická spoločnosť Vás pozývajú na praktický kurz "Súčasné postupy a trendy v endodoncii". 

pokračovanie

Odborná prednáška "Súčasné postupy a trendy v endodoncii", Dr. Arnaldo Castellucci, Bratislava, 18. január 2019

DentAll, Dently Academia a Slovenská parodontologická spoločnosť Vás pozývajú na odbornú prednášku "Súčasné postupy a trendy v endodoncii". 

pokračovanie

Praktický kurz "Pedostomatológia", Patricia Gatón Hernández PhD., E. Ruiz de Castañeda Regojo PhD., Bratislava, 27. október 2018

DentAll, Dently Academia a Slovenská parodontologická spoločnosť Vás pozývajú na praktický kurz "Pedostomatológia". Počas praktického kurzu budú mať účastníci možnosť si vyskúšať prácu s najčastejšie používanými materiálmi v detskom zubnom lekárstve. Tieto zahŕňajú materiály potrebné na vyhotovenie kompozitných a skloionomérnych výplní, adhezíva, materiály na liečbu hlbokých kariéznych lézií a na endodontické ošetrenie detského chrupu. 

pokračovanie

Odborná prednáška "Pedostomatológia - Súčasný prístup k ošetreniu detských pacientov", Bratislava, 26.október 2018

DentAll, Dently Academia a Slovenská parodontologická spoločnosť Vás pozývajú na odbornú prednášku "Pedostomatológia - Súčasný prístup k ošetreniu detských pacientov".
pokračovanie

Chirurgický kongres 2018, Praha, 16. - 17. november 2018

Firma DentAll a W&H si Vás dovoľujú pozvať na Chirurgický kongres 2018. Zažite za 2 dni 4 teoreticko - praktické kurzy a 1 teoretickú prednášku. Prednášajúci: Dr. Foltán, Dr. Krug, Dr. Vlnař, Dr. Streblov, Ing. Stempf.

pokračovanie