Upgrade OPG na 3B CBCT
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Teor. -prakt. kurz "Ako prediktabilne opracovať a plniť koreňový systém", MUDr. Roman Blahuta, PhD., BA Club Penati, 6.10.2023

Prednášajúci: MUDr. Roman Blahuta, PhD.

Miesto: Club Penati, Bratislava

Termín: 6.10.2023

Čas: 12:00 - cca 18:00

Cena: 170,-€ vrátane občerstvenia a voucheru v hodnote 70,-€

PROGRAM:

12:00 - 14:30 teoretická časť:

Endodoncia je jedna z najzložitejších disciplín v rámci zubného lekárstva. Preto je veľmi podstatné a dôležité ísť do každého jedného ošetrenia s čo najväčšou mierou predvídateľnosti. Ale čo to presne znamená ? Okrem samotnej zručnosti ošetrujúceho, je to aj materiálno-technické vybavenie a správny a efektívny pracovný postup. Teoretická časť sa bude venovať tak najnovšej generácii nástrojov na opracovanie Zenflex, ako aj správnemu postupu plnenia obturačnou jednotkou elements IC, vhodnú na techniku down - pack + backfill.

15:00 - 18:00 praktická časť:

V praktickej časti na anatomických modeloch zubov si účastníci budú môcť prakticky vyskúšať techniku práce so širokou škálou preparačných nástrojov a následne takto vypreparované koreňové kanáliky obturovať. K dispozícii bude mikroskop ako aj lupové okuliare a samozrejme prístroje na opracovanie a obturáciu.

Online prihláška

Pozvánka (PDF)

Prehliadaním týchto stránok súhlasíte so zberom nevyhnutných údajov potrebných na ich funkčnosť. Okrem nich zbierame anonymizované štatistiky návštevnosti, ktoré poskytujeme naším obchodným partnerom na reklamné a propagačné účely. Vedzte, že ochrane osobných údajov rozumieme. V prípade nejasností nás kedykoľvek kontaktujte.