PRAKTICKÝ KURZ
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Praktický kurz "SLUŽBY NA ÚROVNI 5* HOTELA V ZUBNEJ PRAXI ?", VILLAGE RESORT Hanuliak, 9. - 10. 11. 2018

Rozmýšľate, ako získať nových pacientov klientov do vašej praxe ? Zvažujete, či investovať do marketingu a komunikácie vašej značky ? Obávate sa však, či to nebudú vyhodené peniaze ?

Máte až príliš veľa klientov a cítite, že potrebujete niečo zmeniť, aby sa vám lepšie a ľahšie pracovalo, no neviete ako začať ? Radi by ste zmenili svoj cenník - ale ako zmenu zrealizovať a navyše ju aj úspešne odkomunikovať ?

Chcete začať robiť aj zložitejšie a drahšie ošetrenia, ale ste presvedčení, že vaši pacienti nebudú chcieť za ne zaplatiť ? Dá sa ich nejako presvedčiť ? Nie ste spokojní s tým, ako funguje vaša prax, už ste vyskúšali všetko, no bez úspechu ?

Odpovede na tieto otázky a mnohé ďalšie súvisiace s denným chodom vašej praxe, vašou značkou a jej prezentáciou, starostlivosťou o pacienta - klienta a inšpiráciu na zmenu pre vás osobne nájdete na našom praktickom kurze. Počas kurzu si okrem teoretických informácií budete môcť jednotlivé situácie aj prakticky vyskúšať a nacvičiť zážitkovou formou.

Praktický kurz sa bude venovať najmä komunikačným a predajným zručnostiam využiteľným v ambulancii (základy verbálnej a neverbálnej komunikácie, predaj - zisťovanie, ponuka, správne otázky, techniky na prezentovanie vhodných alternatív pre klienta ).

Lektorky: Lívia POŽIVENCOVÁ a Lenka BENE

Termín: 9. - 10. 11.2018
Miesto: Belá, VILLAGE RESORT Hanuliak
Trvanie kurzu: 12 hodín 
Účastnícky poplatok:
450,-€ pri registrácii do 18.10.2018 
540,-€ pri registrácii do 02.11.2018 

LEKTORKY
Lívia POŽIVENCOVÁ
Venuje sa praktickým školeniam komunikácie a predaja ako aj koučingu. Dlhé roky viedla najúspešnejší tím predajcov u jedného z mobilných operátorovna Slovensku. Popritom pravidelne vedie kurzy a školenia týkajúce sa komunikácie pre spoločnosti z rôznych oblastí. Niekoľko rokov koučuje aj personál väčšej zubnej kliniky v Bratislave.

Lenka BENE
Počas celého profesionálneho života sa venuje najmä tomu, ako dosiahnuť excelentnú zákaznícku skúsenosť v rôznych oblastiach podnikania. Už 10 rokov pôsobí v oblasti manažmentu v zdravotníctve, 4 roky pôsobila ako exekutívny manažér jednej väčšej zubnej kliniky v Bratislave. V súčasnosti spolupracuje s touto klinikou ako aj s ďalšími stomatologickými pracoviskami a poskytuje konzultácie v oblasti marketingu a prezentácie značky, komunikácie s pacientom, zlepšovania interných procesov, výberu zamestnancov a budovania tímu.

Školenie prebieha uprostred nádhernej prírody Národného parku Malá Fatra, v malebnej dedinke Belá, ktorá je vzdialená iba 20 kilometrov od mesta Žilina.

Pozvánka (PDF)
Online prihláška