Schotchbon adhezívum
E-SHOP Kategórie

KategórieČakajte prosím ...
kosikKošík
0.00 €
(žiadna položka)

Aura Db (bielený dentín), 4 g strieakčka - VÝPREDAJ


SD 8560011/PO/2022-10-31 | SDI
30.00 € 60.40 €

Aura je ultra univerzálny kompozitný materiál. Aura predstavuje spojenie novej kompozitnej živice s nízkym zmršťovaním a nového plniva s vysokou hustotou (UHD), ktorý poskytuje neobyčajne silnú styčnú plochu a odolá veľkým tlakovým silám. Aura je určená pre rýchle posteriórne výplne pre dosiahnutie veľkej hĺbky vytvrdnutia a vysokej pevnosti. Dostupné aj v 4 viacúčelových odtieňoch chroma MC2, MC3, MC4 a MC5. Tie sú ideálne pre estetické a rozsiahle výplne.

Odtiene skloviny: 

  • E1 je priesvitná, s vysokou opalescenciou a je bielšia. Je určená na napodobenie mladej skloviny.
  • E2 je stredne priesvitná, neutrálne farby a nižšia opalescencia. Je určená na nahradenie dospelej skloviny.
  • E3 je žltej farby, vysoko priesvitná a je vhodná k náhrade skloviny seniorov.
  • Odtiene skloviny Aura nie sú rtg-kontrastné.

Odtiene dentín:

  • Odtiene dentín Aura sú nanohybridné kompozity, ktoré vychádzajú z jednej opacity, jedného farebného tónu a sú fluorescenčné. "DC" (Dentine chroma) je zoradený vzostupne, podľa sýtosti farby. Pre bielené zuby je k dispozícii aj bielený dentín Db. Farby: Db, DC1, DC2, DC3, DC4, DC5 ,, DC6 a DC7

  Viacúčelové odtiene:

  • Chroma 2 (MC2), 3 (MC3), 4 (MC4) a 5 (MC5), sú nanohybridné kompozity, ktoré nadväzujú na rad Dentine Chroma, sú však menej opákne. Tieto odtiene sú určené k nanášaniu bez použitia vrstvenia alebo v jednej vrstve. 

Exp: 2022/10/31
Prehliadaním týchto stránok súhlasíte so zberom nevyhnutných údajov potrebných na ich funkčnosť. Okrem nich zbierame anonymizované štatistiky návštevnosti, ktoré poskytujeme naším obchodným partnerom na reklamné a propagačné účely. Vedzte, že ochrane osobných údajov rozumieme. V prípade nejasností nás kedykoľvek kontaktujte.